Г. І. Колибабюк
директор
ТОВ "Буковель"
Між ТОВ «Буковель» та ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» було укладено договір на виконання робіт з розробки проектно-вишукувальної документації «Будівництво ЛЕП-35 кВ в с. Поляниця, Яремчанської міської ради, Івано-Франківської області».

Вся документація була отримана ТОВ «Буковель» в передбачені договором терміни та без зауважень з нашого боку.

ТОВ «Буковель» висловлює свою подяку ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ», характеризує, як надійного партнера і рекомендує до співпраці всім зацікавленим організаціям.
Р. М. Кімачук
генеральний директор
КП "Івано-Франківськ
водоекотехпром"
Між КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» було укладено договір від 17.01.2019 року №1023/П на виконання проектних робіт «Реконструкція підстанції 35\6 кВ «Очисні споруди» станція аерації с. Ямниця».

Всі роботи були завершені чітко в терміни, що передбачені договором.

Таким чином, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» характеризує ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» як кваліфікованого і відповідального підрядника та рекомендує всім зацікавленим організаціям.
Р. М. Кімачук
генеральний директор
КП "Івано-Франківськ
водоекотехпром"
Між КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» було укладено договір від 06.12.2019 року №1239/П на виконання електромонтажних робіт «Реконструкція підстанції 35\6 кВ «Очисні споруди» станція аерації с. Ямниця».

Роботи виконано якісно і у відповідності до проектно-кошторисної документації, відповідно до вимог будівельних норм і правил при обов'язковому дотриманню вимог ПУЕ.

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» дякує ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» за професійну та якісну роботу і рекомендує як надійного підрядника.
І. М. Синявський
директор
з КБ та І АТ "Чернігівобленерго"
АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» даним листом засвідчує успішний досвід співпраці з компанією ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ». Фахівці компанії ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» в 2020 р. швидко та якісно організували виконання робіт по заходам інвестиційної програми.

Роботи виконано якісно, відповідно до вимог проектно-кошторисної документації, нормативно-правових актів і нормативних документів у галузі будівництва та ПУЕ.

АТ «Чернігівобленерго» рекомендує компанію ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» як високопрофесійного та надійного партнера.
І. М. Синявський
директор
з КБ та І АТ "Чернігівобленерго"
АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» даним листом засвідчує успішний досвід співпраці з компанією ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ». Фахівці компанії ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» протягом 2019 р. швидко та якісно реалізували ряд об'єктів інвестиційної програми.

Хотілось б відзначити високу компетентність фахівців компанії, їх відповідальне ставлення до виконання робіт та договірних зобов'язань.

АТ «Чернігівобленерго» рекомендує компанію ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» як високопрофесійного та надійного партнера.
М. В. Смушак
директор
Департаменту
Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради та ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» уклали договір підряду №246/19 від 28.05.2019 року, згідно якого компанія ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» виконала роботи з реконструкції зовнішнього освітлення міського озера на вул. Гетьмана Мазепи в м. Івано-Франківськ.

ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» зарекомендувало себе, як відповідальний та професійний підрядник, якого ми, Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, рекомендуємо для співпраці усім зацікавленим особам.
Р. Кузмінський
начальник відділу будівництва Управління УКГЦ
Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви підтверджує співпрацю з ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» в рамках договорів на виконання електромонтажних робіт у новому відділенні медичного центру на вул. Гарбарській 20, 22, 26 / вул. Василіянок 64.

Фахівці ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» виконали комплексну реалізацію електричної частини об'єкту – проектні та електромонтажні роботи.

Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви дякує ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» за виконану роботу та характеризує його, як надійного партнера, рекомендує всім зацікавленим організаціям.
Р. Кузмінський
начальник відділу будівництва Управління УКГЦ
Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви підтверджує співпрацю з ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» в рамках договорів на виконання електромонтажних робіт адміністративного будинку та спортивного залу Католицького ліцею святого Василія Великого на вул. Шевченка 11а.

Роботи були виконані вчасно та якісно, з урахуванням всіх діючих нормативних вимог та вказівок Замовника.

Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви вдячне колективу ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» та розраховує на подальшу співпрацю.
В. Фурик
начальник технічної служби ПАТ “Укртелеком”
ПАТ “Укртелеком" висловлює подяку компанії ТОВ “ЕлектроПолюс-ІФ" за якісне виконання робіт на наших об'єктах в населених пунктах Надвірна, Гузіїв, Коломия, Косів, Хмелівка, Івано-Франківськ.

Високий професійний рівень роботи, відповідальність та швидкість прийняття рішень спеціалістів компанії “ЕлектроПолюс-ІФ" дозволив їм легко справитись з поставленим завданням.

Ми задоволені своєчасністю виконаних робіт, адже для нас надійність та безперебійність електропостачання є ключовим питанням в роботі та наданню послуг зв'язку.
В. В. Кузін
директор ПрАТ Вінницяпобутхім
ПрАТ “Вінницяпобутхім" дякує за результативну співпрацю та прекрасно виконані роботи ТзОВ “ЕлектроПолюс-ІФ"!

Компетентний, сумлінний та відповідальний персонал професійно підійшов до виконання завдань, виконав проектну документацію та втілив їх в життя в найкоротші терміни. Спеціалісти забезпечили повний супровід технічної документації та погодження з усіма контролюючими органами.

Компанія “ЕлектроПолюс - ІФ" - професіонали своєї справи!
Роман Басараб
директор Морган Феніче
Дякуємо компанії “ЕлектроПолюс-ІФ" за високий рівень професіоналізму й відповідальний підхід до роботи.

Розсудлива політика менеджменту вашої компанії та фаховість спеціалістів дозволила вчасно і якісно реалізувати наш спільний проект з електромонтажних робіт по реконструкції корпусу ПАТ “Ріверсільмаш" під фабрику м'яких меблів та розширення заготівельно-складського цеху.
Р. І. Родзоняк
директор ТОВ "Скорзонера"
Ми виражаємо щиру подяку компанії ТзОВ “ЕлектроПолюс-ІФ" за успішне співробітництво та участь у виконанні електромонтажних робіт у проектах “Паркінг 1", групі житлових шале, Медцентрі, спа-центрі “Оазис", розважальному центрі “Бука".

Ми високо оцінуємо професіоналізм, оптимальні рішення, злагодженні дії та вміння швидко реагувати на потреби клієнтів. Спільно з цією фірмою ми реалізували вже кілька проектів і плануємо ще не один.
Віктор Синишин
директор Івано-Франківськ міськсвітло
Компанія “ЕлектроПолюс-ІФ" успішно виконала роботи по реалізації проектів будівництва систем зовнішнього освітлення.

Усе було виконано в терміни. Фахівці проявили себе надійними, відповідальними та грамотними підрядниками на всіх рівнях, до того ж у них було все необхідне обладнання сучасного формату.

Після завершення монтажних робіт надали необхідні документи для здачі об'єктів в експлуатацію електропостачальною організацією.
М. Ф. Круць
голова правління ПАТ "Івано-Франківськцемент"
ПАТ "Івано-Франківськцемент" дякує ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" за результативну співпрацю та виконані електромонтажні роботи по впровадженню енергозберігаючих та природоохоронних технологій.

Компетентний, сумлінний та відповідальний персонал професійно підійшов до виконання поставлених завдань.

Наша компанія вкотре переконується та рекомендує ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" як надійного партнера з професійним штатом працівників.
О. Недельчак
начальник комерційного відділу ІБК "Вертикаль"
"Інвестиційно-будівельна компанія "Вертикаль" висловлює щиру подяку ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» за успішну реалізацію проектів по підключенню житлових комплексів "Містечко Козацьке", "LYSTOPAD", "HydroPark DeLuxe", "Веселка Річкова" до мереж електропостачання.

Поставлені перед ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" задачі були реалізовані з дотриманням усіх діючих нормативних вимог та у визначені Договором терміни.
Г. І. Колибабюк
директор
ТОВ "Буковель"
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕлектроПолюс-ІФ» в 2020 році виконувало роботи з будівництва кабельної лінії ЛЕП-35кВ в с. Поляниця, Яремчанської міської ради, Івано-Франківської області.

Передбачені Договором роботи виконувалися якісно і в строк, передбачений договором.

ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» є надійним партнером і високопрофесійною компанією.
Л. В. Матвєєва
генеральний директор ТОВ "ЛІГОС"
ТОВ «Лігос» співпрацює з електромонтажною компанією ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» з 2015 року. Ми висловлюємо подяку за якісне проведення електромонтажних робіт по реконструкції виробничих приміщень, електромереж адміністративного корпусу, реконструкції підстанції і прокладання кабельних ліній 0,4 кВ.

Ми з впевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» як надійного підрядника, якому можна довіряти.
О. С. Сеник
технічний директор АТ "Прикарпаттяобленерго"
За умовами Договору ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» здійснювало "Капітальний ремонт ЛЕП-10 кВ ПС 110/10 "Березівка" приєднання Водоканал 2 Івано-Франківської області"

ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» забезпечує високу якість виконаних робіт та своєчасне їх виконання відповідно до каендарного плану договору, а також протягом років співпраці з АТ "Прикарпаттяобленерго" зарекомендувало себе як надійний партнер
В. Романишин
технічний директор ПАТ "Львівобленерго"
ПАТ "Львівобленерго" висловлює щиру подяку ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" за проведений в 2016 році капітальний ремонт повітряних ліній електропередач напругою 10 кВ та 0,4 кВ, загальною протяжністю 29 кілометрів, у населених пунктах Завдка, Росохач, Басівка, Середкевичі Львівської області. Роботи були проведені якісно та вчасно.

Ми рекомендуємо ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" як компанію з професійним підходом та відповідальним ставленням до поставлених завдань.