Детальний кейс 3-х проектів
Отримати на пошту
Головна / Для комунальних підприємств
Повний спектр електромонтажних робіт для комунальних підприємств
Комунальні підприємства - це особлива форма спілкування між державою та громадою, яка була започаткована ще за часів комунізму. Відтоді в Україні існує понад 5000 комунальних підприємств. Вони є подібними до державних установ, тому що і ті, і ті функціонують на базі публічних форм власності. Сьогодні це одна з найважливіших галузей невиробничої сфери, яка спрямована на задоволення першочергових життєвих потреб населення.

Наше завдання у цьому напрямі створити максимально безпечні умови для реалізації електромонтажних робіт у комунальному підприємстві.
Штучне зовнішнє освітлення доріг, парків, міст, селищ або окремих підприємств виконує одночасно естетичне, економічне та екологічне завдання. Правильно проведений світлотехнічний розрахунок, використання сертифікованих матеріалів, сучасного обладнання, швидкість та якість виконаних робіт – забезпечують позитивний вплив на якість та комфорт жителів населених пунктів, працівників підприємств, водіїв транспортних засобів. А ще - гарантує мінімальний вплив на навколишнє середовище.

За допомогою реконструкції існуючих ліній створюється менше навантаження на електромережі. Ці переваги дають можливість зекономити та швидко окупити проект.
Електромонтажні роботи для об'єктів комунальних підприємств
 • Проектування
  Аналіз технічних умов і техзавдання, розробляємо проект для зовнішніх та внутрішніх електромереж
 • Пусконалагоджувальні роботи
  Перевірка опору заземлення, ізоляції, випробування кабельної продукції, формування виконавчої документації
 • Монтажні роботи
  Встановлення опор, прокладання кабельних ліній, монтаж світильників, щитового обладнання
 • Реконструкція і оновлення
  Перевірка і реконструкція існуючих електромереж для житлових будинків і комерційних приміщень, збільшення потужності
Наші досягнення в галузі