Home / Feedbacks
В. Фурик
начальник технічної служби ПАТ “Укртелеком”
ПАТ “Укртелеком" висловлює подяку компанії ТОВ “ЕлектроПолюс-ІФ" за якісне виконання робіт на наших об'єктах в населених пунктах Надвірна, Гузіїв, Коломия, Косів, Хмелівка, Івано-Франківськ.

Високий професійний рівень роботи, відповідальність та швидкість прийняття рішень спеціалістів компанії “ЕлектроПолюс-ІФ" дозволив їм легко справитись з поставленим завданням.

Ми задоволені своєчасністю виконаних робіт, адже для нас надійність та безперебійність електропостачання є ключовим питанням в роботі та наданню послуг зв'язку.
В. В. Кузін
директор ПрАТ Вінницяпобутхім
ПрАТ “Вінницяпобутхім" дякує за результативну співпрацю та прекрасно виконані роботи ТзОВ “ЕлектроПолюс-ІФ"!

Компетентний, сумлінний та відповідальний персонал професійно підійшов до виконання завдань, виконав проектну документацію та втілив їх в життя в найкоротші терміни. Спеціалісти забезпечили повний супровід технічної документації та погодження з усіма контролюючими органами.

Компанія “ЕлектроПолюс - ІФ" - професіонали своєї справи!
Роман Басараб
директор Морган Феніче
Дякуємо компанії “ЕлектроПолюс-ІФ" за високий рівень професіоналізму й відповідальний підхід до роботи.

Розсудлива політика менеджменту вашої компанії та фаховість спеціалістів дозволила вчасно і якісно реалізувати наш спільний проект з електромонтажних робіт по реконструкції корпусу ПАТ “Ріверсільмаш" під фабрику м'яких меблів та розширення заготівельно-складського цеху.
Р. І. Родзоняк
директор ТОВ "Скорзонера"
Ми виражаємо щиру подяку компанії ТзОВ “ЕлектроПолюс-ІФ" за успішне співробітництво та участь у виконанні електромонтажних робіт у проектах “Паркінг 1", групі житлових шале, Медцентрі, спа-центрі “Оазис", розважальному центрі “Бука".

Ми високо оцінуємо професіоналізм, оптимальні рішення, злагодженні дії та вміння швидко реагувати на потреби клієнтів. Спільно з цією фірмою ми реалізували вже кілька проектів і плануємо ще не один.
Віктор Синишин
директор Івано-Франківськ міськсвітло
Компанія “ЕлектроПолюс-ІФ" успішно виконала роботи по реалізації проектів будівництва систем зовнішнього освітлення.

Усе було виконано в терміни. Фахівці проявили себе надійними, відповідальними та грамотними підрядниками на всіх рівнях, до того ж у них було все необхідне обладнання сучасного формату.

Після завершення монтажних робіт надали необхідні документи для здачі об'єктів в експлуатацію електропостачальною організацією.
М. Ф. Круць
голова правління ПАТ "Івано-Франківськцемент"
ПАТ "Івано-Франківськцемент" дякує ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" за результативну співпрацю та виконані електромонтажні роботи по впровадженню енергозберігаючих та природоохоронних технологій.

Компетентний, сумлінний та відповідальний персонал професійно підійшов до виконання поставлених завдань.

Наша компанія вкотре переконується та рекомендує ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" як надійного партнера з професійним штатом працівників.
В. Романишин
технічний директор ПАТ "Львівобленерго"
ПАТ "Львівобленерго" висловлює щиру подяку ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" за проведений в 2016 році капітальний ремонт повітряних ліній електропередач напругою 10 кВ та 0,4 кВ, загальною протяжністю 29 кілометрів, у населених пунктах Завдка, Росохач, Басівка, Середкевичі Львівської області. Роботи були проведені якісно та вчасно.

Ми рекомендуємо ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" як компанію з професійним підходом та відповідальним ставленням до поставлених завдань.
О. Недельчак
начальник комерційного відділу ІБК "Вертикаль"
"Інвестиційно-будівельна компанія "Вертикаль" висловлює щиру подяку ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» за успішну реалізацію проектів по підключенню житлових комплексів "Містечко Козацьке", "LYSTOPAD", "HydroPark DeLuxe", "Веселка Річкова" до мереж електропостачання.

Поставлені перед ТОВ "ЕлектроПолюс-ІФ" задачі були реалізовані з дотриманням усіх діючих нормативних вимог та у визначені Договором терміни.
Л. В. Матвєєва
генеральний директор ТОВ "ЛІГОС"
ТОВ «Лігос» співпрацює з електромонтажною компанією ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» з 2015 року. Ми висловлюємо подяку за якісне проведення електромонтажних робіт по реконструкції виробничих приміщень, електромереж адміністративного корпусу, реконструкції підстанції і прокладання кабельних ліній 0,4 кВ.

Ми з впевненістю можемо рекомендувати ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» як надійного підрядника, якому можна довіряти.
Still, have questions?
Need a free consultation?
Would you like to talk about cooperation or get a detailed consultation?
Do it in any way convenient for you.
76007 Ivano-Frankivsk
st. Maksymovycha, 15
+38 0342 744 344
+38 050 626 1071
info@elektropolus-if.com
Error get alias
Error get alias